standardní
přírodní matrace
prožijte svou třetinu života spánku v objetí přírody

Věděli jste, že .... všechny matrace, které najdete v naší nabídce vyrábíme v naší dílně v Hořicích v Podkrkonoší? Všechny jsou naším osobitým výtvorem a všechny šijeme zcela ručně, a to včetně celého obšití a prošití.

Spousta živnostníků v naší české kotlině vydává své produkty jako ručně šité, jediná ručně šitá věc je však prošití matrace knoflíky, což je asi ta nejbanálnější věc na celé výrobě. Pokud chcete skutečnou ruční práci a podpořit opravdové české řemeslníky, nezdráhejte se navštívit přímo výrobu toho, kdo vám matrace či futony nabízí. Vyhnete se tak levným přeprodávaným matracím z východu, nebo špatně ušitým matracím nazývaným futony.

Více o špatně šitých matracích si můžete přečíst v našem článku "Futon není matrace"


standardní přírodní matrace

teta

v měkkém provedení

Matrace TETA v měkkém provedení je určená pro větší děti a dorostence. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno a přírodní kaučuk. Tato přírodní matrace zvládá nést dlouhodobé zátížení do 40kg.

standardní přírodní matrace

teta

ve středně tuhém provedení

Matrace TETA ve středně tuhém provedení je určená pro dorostence. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno a přírodní kaučuk a vzduchem vrstvený kokos. Tato přírodní matrace má nosnost do 55kg.

standardní přírodní matrace

teta

v tuhém provedení

Matrace TETA v tuhém provedení je určená pro dorostence a všechny, kteří se vejdou do nosnosti matrace. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, přírodní kaučuk a vzduchem vrstvený kokos. Matrace má nosnost do 70kg.