luxusní
přírodní matrace
pro ty, kteří se nebojí spát zdravě

Věděli jste, že .... materiály, které používáme při výrobě našich jedinečných výrobků dovážíme z celé Evropy? Každý materiál pečlivě kontrolujeme, aby nebyla snížena jeho kvalita a pečlivě kontrolujeme výrobce, aby materiály použité při výrobě nenahrazovali levnými náhražkami.

Tímto přístupem tak můžeme deklarovat, že námi používané certifikované materiály jsou vysoce kvalitní a prvotní suroviny použité pro jejich výrobu mají svůj příběh. Můžeme hrdě tvrdit, že s našimi matracemi vám do domova přinášíme kus přírody ze vzdálených koutů světa.

Více o materiálech použitých při výrobě našich matrací se můžete dočíst na mateřském webu společnosti "MATERIÁLY"


luxusní přírodní matrace

kazi

v měkkém provedení

Matrace KAZI v měkkém provedení je určená pro běžné užívání, typově jde o nejprodávanější typ z našich matrací. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, koňské žíně a přírodní kaučuk. Tato přírodní matrace zvládá nést dlouhodobé zatížení do 70kg.

Cena od 22.550,- Kč

luxusní přírodní matrace

kazi

ve středně tuhém provedení

Matrace KAZI ve středně tuhém provedení je určená pro běžné užívání, jedná se o nejprodávanější typ z našich matrací. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, koňské žíně, přírodní kaučuk a vzduchem vrstvený kokos. Tato přírodní matrace má nosnost do 90kg.

Cena od 24.950,- Kč

luxusní přírodní matrace

kazi

v tuhém provedení

Matrace KAZI v tuhém provedení je určená pro běžné užívání, jedná se o nejprodávanější typ matrace. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, přírodní kaučuk, koňské žíně a vzduchem vrstvený kokos. Matrace má nosnost do 90kg.

Cena od 25.800,- Kč