luxusní
přírodní matrace
pro ty, kteří se nebojí spát zdravě

Věděli jste, že .... materiály, které používáme při výrobě našich jedinečných výrobků dovážíme z celé Evropy? Každý materiál pečlivě kontrolujeme, aby nebyla snížena jeho kvalita a pečlivě kontrolujeme výrobce, aby materiály použité při výrobě nenahrazovali levnými náhražkami.

Tímto přístupem tak můžeme deklarovat, že námi používané certifikované materiály jsou vysoce kvalitní a prvotní suroviny použité pro jejich výrobu mají svůj příběh. Můžeme hrdě tvrdit, že s našimi matracemi vám do domova přinášíme kus přírody ze vzdálených koutů světa.

Více o materiálech použitých při výrobě našich matrací se můžete dočíst na mateřském webu společnosti "MATERIÁLY"


luxusní přírodní matrace

kazi

v měkkém provedení

Matrace KAZI v měkkém provedení je určená pro běžné užívání, typově jde o nejprodávanější typ z našich matrací. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, koňské žíně a přírodní kaučuk. Tato přírodní matrace zvládá nést dlouhodobé zatížení do 70kg.

luxusní přírodní matrace

kazi

ve středně tuhém provedení

Matrace KAZI ve středně tuhém provedení je určená pro běžné užívání, jedná se o nejprodávanější typ z našich matrací. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, koňské žíně, přírodní kaučuk a vzduchem vrstvený kokos. Tato přírodní matrace má nosnost do 90kg.

luxusní přírodní matrace

kazi

v tuhém provedení

Matrace KAZI v tuhém provedení je určená pro běžné užívání, jedná se o nejprodávanější typ matrace. Při výrobě používáme 100%ní bavlnu, bavlněné rouno, přírodní kaučuk, koňské žíně a vzduchem vrstvený kokos. Matrace má nosnost do 90kg.