přírodní
doplňky k matracím
síla přírody spoutaná k vašim službám

Věděli jste, že .... přírodní kaučuk je vyráběn stabilizací z mízy kaučukovníku, která se sbírá ručně, nařezáváním kůry tohoto úžasného stromu pocházejícího z Brazílie?

V matracích se používá přírodní kaučuk ředěný, který se vyrábí v mnoha kvalitativních variantách. Ten s nejvyšším obsahem mízy kaučukovníku poznáte po příjemné mléčné vůni.

100% kaučuk se vyrábí pouze v zahraničí, kde se ve formách vypéká až do své pěnové podoby. Takový kaučuk je velmi nestabilní a působením UV záření se v krátkém čase rozpadá. Proto je jeho použití v matracích nereálné. Pokud vám někdo tvrdí, že používá do matrací 100%ní přírodní kaučuk, pak je to hloupost.


přírodní svrchní podložka

CROCCO

v základním provedení

Svrchní podložka pro ochranu vaší matrace a pocit měkkosti. V základním provedení je náplní podložky bavlněné rouno.

přírodní svrchní podložka

CROCCO

v klasickém provedení

Přírodní svrchní podložka v klasickém provedení s obsahem přírodního kaučuku, který v podložce zajišťuje komfortnější zážitek.

přírodní svrchní podložka

CROCCO

v deluxe plus provedení

Přírodní podložka v nejvyšším provedení. Podložka má jádro tvořené přírodním kaučukem, je vybavena koňskými žíněmi a doplněna bavlnou.

přírodní svrchní podložka

CROCCO

v deluxe provedení

Svrchní podložka v deluxe provedení ochrání vaši matraci a zajistí zvýšené termoregulační vlastnosti celého setu, které zajišťuje obsah koňských žíní.

přírodní topper

MNATA

Ochranný topper v přírodním provedení. Topper je nepratelný a jeho životnost je tedy omezena na maximální délku 2 roky. Jsme jediný český výrobce přírodního topperu, který nedegraduje kvalitu přírodní matrace, kterou chrání.